Thinky

Thinky - naming, logo, identyfikacja wizualna.

Naming

"Thinky" to nazwa produktu, nowoczesnych planerów, która wywodzi się od słowa "think". Nazwa ta ma na celu podkreślenie znaczenia myślenia, refleksji i organizacji w codziennym życiu.

Thinky to połączenie słów "think" (myśleć) i "inky" (pokrewny z atramentem). Nazwa nawiązuje do procesu myślenia i zapisywania ważnych myśli, pomysłów i celów przy użyciu pisania lub rysowania.

Sygnet w logo odzwierciedla tematykę szkoleniową i narzędzia związane z rozwojem i organizacją. Ślad markera symbolizuje zaznaczanie ważnych informacji i celów. Chmurka rozmowy reprezentuje komunikację i wymianę pomysłów. Karteczki samoprzylepne symbolizują notatki i organizację, a wykres wzrostu odnosi się do rozwoju i postępów.

Całość nazwy i logo ma za zadanie reprezentować nowoczesne podejście do planowania i organizacji, umożliwiające skupienie się na istotnych aspektach życia i pracy.

 

Logo

Sygnet w logo nawiązuje do narzędzi i tematów szkoleniowych (ślad markera, chmurka rozmowy, karteczki samoprzylepne, wykres wzrostu). 

Nowoczesny, minimalistyczny styl identyfikacji o patelowych kolorach ułatwiający skupienie się tylko na ważnych rzeczach. 

Białe przestrzenie (białe kartki) wypełniane zdjęciami, tekstami i grafikami. Tytuły “podkreślone” w ważnych miejscach.

Thinky 01 Thinky 02 Thinky 03 Thinky 04 Thinky 06 Thinky 07 Thinky 08
karol-sidorowski
Zapraszam do kontaktu.
logo-brandking
Karol Sidorowski